Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Яременко Ірина Анатоліївна
Яременко Ірина Анатоліївна

Директор та викладач Українсько-Німецького культурного Центру в групах А1-С1 рівнів.

У 1987 року закінчила романо-германське відділення Дніпропетровського державного університету. З 1993 року працювала викладачем кафедри іноземних мов Національного гірничого університету, з 2007 року – директор Українсько-Німецького культурного Центру НГУ.

     Кандидат філософських наук, доцент.

Хуртак  Ірина Вікторівна
Хуртак Ірина Вікторівна

викладач Українсько-Німецького культурного Центру в групах А1-В2 рівнів.

У 1989 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю: «Німецька мова та література». З 2000 року працювала старшим викладачем кафедри іноземних мов Академії митної служби України, з 2002 року – викладачем Українсько-Німецького культурного Центру НГУ.Маркіна Світлана Володимирівна
Маркіна Світлана Володимирівна

викладач Українсько-німецького культурного центру в групах А1-В2 рівнів.

У 1994 році з відзнакою закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю «Німецька мова та література». З 1994 року працює викладачем кафедри германської філології Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара, з 2011 року – викладачем Українсько-німецького культурного центру НГУ.Завістовська Катерина Олександрівна
Завістовська Катерина Олександрівна

викладач Українсько-Німецького культурного Центру в групах А1- В2 рівня.

У 2009 році закінчила факультет німецької мови та літератури Дніпропетровського національного університету. З 2009 року працює викладачем Українсько-Німецького культурного Центру.
Міхєєва Юлія Олександрівна
Міхєєва Юлія Олександрівна

викладач Українсько-Німецького культурного Центру в групах А1 рівня.

У 2005 році закінчила романо-германське відділення Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. З 2005 року працювала викладачем на кафедрі іноземних мов для ТПС, а з 2012 року – на кафедрі германської філології Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. З березня 2012 року – викладач Українсько-Німецького культурного Центру НГУ. 
© 2006-2019 Інформація про сайт